Дана політика поширюється тільки на інформацію, розміщена на сайті «Уездные новости»

Ми надаємо читачам можливість брати участь у дискусіях на нашому сайті, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та ін. Будь-яка інформація, яку ви надаєте, вказавши ваше вигадане або справжнє ім’я, у будь-якій соцмережі, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використаним у рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації.

Якщо ви вирішили брати участь у громадській дискусії, ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана вами, може бути прочитана, зібрана чи використана іншими користувачами цих послуг, і може бути використана для розсилки небажаних повідомлень. Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку ви надаєте у коментарях і не зобов’язані публікувати, видаляти або редагувати будь-який з ваших коментарів.

Якщо ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту у Facebook, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій. Теж саме стосується політики Twitter та соціальних мережі Вкотакте чи Одноклассники.

Беручи участь у громадській дискусії, ви погоджуєтеся на те, що ваші дії будуть публічними. В результаті, надана вами інформація може з’явитись на інших веб-сайтах, блогах, та ін. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через коментарі і ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана вами, а не «Уездными новостями»

Ми не перевіряємо достовірність отриманої про користувачів інформації і не контролюємо правосуб’єктність користувачів.

«Уездные новости» вживають всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи відповідне шифрування і заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані.

Зміна даної політики конфіденційності

Користувач, використовуючи Програми, прийняв умови цієї політики конфіденційності «Уездных новостей» і враховує, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися. Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці.

Для питань щодо політики конфіденційності, Користувач може зв'язатися з адміністрацією сайту  використовуючи e-mail: uezdnews@ukr.net