Україна здобула три медалі у передостанній день Паралімпіади-2022 і наближається до позначки у 30 нагород.

Збірна України здобула три медалі у передостанній день Паралімпійських Ігор, що проходять у Пекіні. Вдалося це у дисципліні лижних перегонів, в якій виступають українські параатлети.

У сьомий день змагань Україна завершила виступи на Паралімпіаді-2022 у біатлоні. За підсумками турніру українські спортсмени виграли медальний залік у цій дисципліні.

Заключні два дні Паралімпіади-2022 для України пройдуть лише в лижних перегонах. Перший із двох останніх днів українські паралімпійці закінчили з трьома нагородами.

Перше «золото» на Паралімпіаді-2022 здобула Олександра Кононова. У гонці на середню дистанцію вільним стилем (клас — стоячи) Кононова показала найкращий результат, фінішувавши з перевагою у 27 секунд над канадкою Наталі Вілкі.

У тій же гонці «бронзу» здобула Ірина Буй — друга медаль для української параатлетки після «золота» у гонці на середню дистанцію у біатлоні. У кроці від нагороди зупинилася ще одна українка Людмила Ляшенко — вона посіла четверте місце.

Ще одну нагороду для України приніс параатлет Дмитро Суярко (клас спортсменів із порушенням зору). Він здобув бронзову нагороду, поступившись канадцю Браяну Макківеру з результатом у 1:01 хвилини.

Усього в України за підсумками восьми змагальних днів 28 медалей Паралімпіади-2022 — новий рекорд для збірної України в історії. В активі українців 10 золотих, 10 срібних та 8 бронзових нагород.

У медальному заліку Україна продовжує йти на другому місці перед останнім змагальним днем Паралімпіади-2022.

За матеріалами СУСПІЛЬНЕ ЧЕРНІГІВ

Фото sport.bigmir.net