Бій за титул чемпіона світу за версією WBC серед юніорів завершився перемогою Петра Іванова над французом Луі Тутіном (Louis Toutin).  Поєдинок між спортсменами у суперсередній вазі відбувся 8 грудня у Парижі.

Наш земляк в 9 раунді відправив суперника у нокаут, здобувши яскраву перемогу.

Відео:

Своєю перемогою Петро Іванов прославив рідний Ніжин та привернув увагу спортивного світу до нашої держави. А гімн України та гордо піднятий український прапор довели, що Чернігівщина може пишатися своїми спортсменами.

Варто зазначити, що команда Олександра Кодоли, друзі та підприємці надали необхідну допомогу допомогу Петру в підготовці до змагань. А сам народний депутат разом з нашим боксером особисто перебував у Франції, щоб підтримати його та першим розділити з ним радість перемоги.

Для довідки.

Петро Іванов. Вік: 22 роки. Дебютував на професійному рингу в 2014 році.

У спортивній кар'єрі  боксера 11 боїв. У 9 з них він здобув перемогу. 5 разів  відправив суперників у жорсткий нокаут. 2 поєдинки закінчилися внічию.

Луі Тутін (Kaway). Вік: 21 рік. Відомий боксер-панчер у Франції. Він є наймолодшим чемпіоном світу в історії та чемпіоном Франції в суперсередній та напівважкій вазі. Його тренером був Джозеф Жермен, який тренував чемпіонів у боксі Жан-Марка Мормека и Алі Оубаалі.