Анатолій Лінник

Рішення Про умови оплати праці міського голови м. Ніжина Анатолія Лінника прийняли 12 червня депутати на позачерговій бюджетній сесії міської ради.

У документі йшла мова про наступне: “Щомісяця, з 3 червня 2020 року, преміювати міського голову міста Ніжина Лінника А. В. відповідно до його особистого вкладу в загальні результати роботи виконавчих органів міської ради, виконавчих органів виконавчого комітету міської ради у розмірі 50% посадового окладу міського голови, з урахуванням надбавок за виконання особливо важливої роботи, ранг посадової особи місцевого самоврядування, вислуги років та надбавки за роботу з інформацією, що має ступінь секретності «Таємно».

Дане рішення аргументовано постановою Кабміну «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Нагадаємо, що у міського голови м. Ніжина Анатолія Лінника найбільша зарплата серед очільників міст та ОТГ Чернігівщини Найбільше в Лінника та Вдовенка: які зарплати задекларували чиновники на Чернігівщині

Джерело: nezhatin
Фото з мережі