Донька губернатора Чернігівської області Валерія Куліча Анна у свої 20 років об’їздила ледь не весь світ.380_300_58ff039f03b0a

Про це свідчать її фото у соціальних мережах, розказують у передачі Гроші.

Тиждень у Лондоні – легко. Проживання теж не з дешевих. Дівчинка виставила фото одного із найдорожчих готелів Лондона. Номер у ньому коштуватиме 9 тисяч гривень. Сім ночей вийде 60 тисяч гривень.

За останній рік дівчина відвідала більше 20 куточків світу. Об’їздила чи не всю Америку та Європу.

Так, донька чернігівського губернатора Анна побувала у Флориді, Аризоні, Римі, Барселоні, Каліфорнії, Грузії, Швейцарії, Амстердамі, Чикаго. Була у Нью Йорку та відпочивала на пляжах Майамі та Шрі-Ланки.

Була дівчина і у Туреччині, у готелі для багатих туристів. Фото зроблені на території розкішного готелю, у курортному містечку Белек. Вартість номеру за 1 ніч коштує мінімум 16 тисяч гривень.  Це майже 160 тисяч гривень за 10 ночей.

Детальніше у сюжеті

Як відомо, Валерій Куліч зазначав у своїй декларації за 2015 рік, що тримає готівкою 800 тисяч доларів. Окрім того, він є кінцевим бенефіціаром 8 компаній, що входять до його спільної із Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком бізнес-імперії.

Щодо заробітної плати, то голова Чернігівської ОДА зазначив, що за 2015 рік заробив на цій посаді 80 тисяч гривень.

Більш детальну інформацію по декларації Валерія Куліча можна прочитати за посиланням.

Окрім того, у повідомленні про суттєві зміни в декларації, Куліч вказав, що отримав 2, 48 мільйонів гривень дивідендів від підприємств, де він є кінцевим бенефіціаром.

Автор: Чернігівщина: події і коментарі