Нещодавно на сторінці «Пошуково-Рятувальної Волонтерської Асоціації. Чернігівська філія» було опубліковано інформацію стосовно 6-річної ніжинки Аліни, яка зникла разом з рідною тіткою та її співмешканцем 9 січня 2021 року. На сторінці було вказано, що тітку та її співмешканця затримано в сусідньому з Березанню селі.

Розшук дитини здійснили кримінальна поліція та ювенальна превенція Чернігівської області у тісній співпраці з правоохоронцями Київщини 

Коментуючи весь комплекс реалізованих розшукових заходів, начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський зазначив: «Поліцейські опитали сотні людей в обох областях, ретельно вивчили записи камер відеоспостереження всюди, де могла з’явитися зникла дитина. Були виготовлені та розміщені в усіх людних місцях листівки із зображенням дитини та повідомленням про її розшук. Звернення до громадян з фотографією та прикметами зниклої дівчинки поширювались у засобах масової інформації та Інтернет-спільнотах».

Оперативно-розшукові заходи тривали цілодобово і увінчалися успіхом. Дитину вдалося розшукати. Поліцейські доправили Аліну в Ніжин, де її оглянуть медики. Життю та здоров’ю дівчинки нічого не загрожує.

«Нині вирішується питання про притягнення до відповідальності дорослих, які спричинили цю ситуацію. Нагадаємо, 11 січня до Ніжинського відділу поліції звернулася мама дівчинки. Кілька днів тому її рідна сестра зі своїм знайомим забрала дитину до Києва під приводом прогулянки, після чого зв’язок із ними обірвався», -  зазначається на сторінці Поліції Чернігівської області