Серед основних завдань, які сьогодні стоять перед парламентською партією «НАРОДНИЙ ФРОНТ» є створення потужної української армії та вступ України до системи колективної безпеки НАТО, про це розповів народний депутат України Олександр Кодола  під час зустрічі з журналістами за результатами з'їзду «НАРОДНОГО ФРОНТУ», який відбувся 11 листопада у Києві.

За словами депутата, «НАРОДНИЙ ФРОНТ» у парламенті зробив усе для того, щоб щоб Україна могла мати армію здатну протистояти російській агресії. Нові роди військ, кошти на соціальний захист і на забезпечення українських військових, все це і багато іншого – заслуга нашої команди.

«Але одна українська армія, якби вона не була підготовлена і мотивована, не може  сама протистояти Москві з однією з найбільших армій у світі. Тому у нас немає іншої альтернативи, як тримати курс на систему колективної безпеки НАТО. Тільки разом ми можемо протистояти агресору. Крім того, сьогодні і НАТО потрібне Україні, але не менше і Україна потрібна НАТО. Для нас одним із пріоритетів є проведення реформ згідно зі стандартами НАТО, зокрема, досягнення сумісності сил і засобів суб’єктів сектора безпеки і оборони України з силами і засобами відповідних структур країн-членів Альянсу, що забезпечить у майбутньому набуття членства в НАТО та захист України шляхом участі у міжнародній системі колективної оборони», — підкреслив Олександр Кодола.

Прес-служба Чернігівської  обласної організації Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»