У дворі сморід, у парку сміття, на дитячому майданчику безхатьки. Сміттєві баки біля будинку №50 на вулиці Козацькій у Чернігові перетворилися на міські. До багатоповерхівок звозять побутові відходи, будматеріали, зіпсовану техніку та меблі з приватних секторів. Жителі прилеглих будинків жаліються, з настанням тепла сусідство зі смітником стає нестерпним.

Микола мешкає в будинку навпроти. Щодня виходить у парк на прогулянку, каже, тут часто гуляють діти, а ще збираються безхатьки та з’їжджаються чернігівці зі сміттєвими пакетами з усієї округи. Контейнери між багатоповерхівками на Козацькій заповнені побутовими відходами, все, що не вмістилося – лежить поряд.
Проблема зі смітниками для мешканців цих дворів не нова, люди неодноразово збирали підписи, подавали звернення в міську раду, створювали петиції, аби перенести або хоча б обгородити місце для баків.

У комунальному підприємстві «Новозаводське» про ситуацію зі смітником на Козацькій знають. Кажуть – санітарні норми розташування баків витримані. Тут думають, як вирішити проблему, для цього планують створити спеціальну комісію.

«Сівер-центр»

Джерело: gorod.cn.ua