У суботу, 21 січня, близько першої ночі екіпаж патрульної поліції звернув увагу на автомобіль таксі біля пункту прийому металобрухту на вулиці Громадській.16114917_1632333217071022_5494927536326706632_n

Про це повідомила Патрульна поліція Чернігівщини на своїй сторінці у Facebook.

Зважаючи на те, що такої пізньої пори небагато хто поїде здавати металобрухт, патрульні вирішили поспілкуватися з водієм таксі.
Таксист без вагань розповів правоохоронцям, що отримав замовлення відвезти клієнта з важкою сумкою за цією адресою. Чоловік з сумкою зайшов на територію.
Поки поліцейські спілкувалися з таксистом, з території приймального пункту вийшов чоловік. Побачивши патрульних, він зупинився. Водій сказав, що це саме його клієнт.
Пасажир таксі почав розповідати поліцейським, що приїхав до товариша позичити грошей, а в сумці лежали речі, які він мав передати. Навіть ім’я товариша назвав.
Через хвилину на вулицю до патрульних вийшов працівник приймального пункту, пасажир, вказавши на нього, повідомив, що це його друг. Та, вислухавши поліцейських, працівник заперечив знайомство з даною особою.
Працівник приймального пункту розповів, що громадянин, який приїхав на таксі, привіз на брухт акумуляторну батарею. Сам працівник вийшов на вулицю, бо побачив поліцейську машину та хотів поцікавитися, що сталося.

На запитання правоохоронців про походження акумулятора чоловік, видно зрозумівши своє становище, зізнався, що він його украв. Причому зовсім нещодавно — витяг із авто, припаркованого біля будинку, і вказав адресу. Патрульні затримали громадянина й викликали слідчо-оперативну групу.
Інший патрульний екіпаж, виїхавши за адресою, яку назвав затриманий, знайшов автомобіль, з якого був викрадений акумулятор. Машина стояла на тому самому місці, у неї було розбито одне скло.

За кілька годин патрульним вдалося зв’язатися з власником транспортного засобу та повідомити йому про крадіжку й знайдений акумулятор.

Високий Вал