Рішення про негайне відібрання дитини і влаштування у сім'ю патронатного вихователя розглянули і прийняли сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету.

Повідомляє uezd.com.ua.

Як розповіла начальниця Служби у справах дітей Наталія Рацин, 8 лютого працівниками служби та представниками Ювенальної превенції Ніжинського відділу поліції була відібрана дитина від матері одиначки і поміщена до сім'ї патронатного вихователя.

Мати в силу свого здоров'я не може виконувати батьківські обов'язки. Дитина сама захотіла перейти до сім'ї патронатного вихователя.

Цю сім'ю давно розшукували, оскільки мама переховувалась від Служби у справах дітей. Але згодом прийшла сама, бо в неї було відключено світло і газопостачання до квартири. Тому жінка звернулась за допомогою.

Коли працівники служби розмовляли з дитиною, вона виявилась дуже розумною і сама сказала, що так жити не можна. Також Наталія Борисівна зазначила, що дитина з листопада місяця не ходила до школи.

Якщо мати пролікується, можливо дитину їй повернуть. Жінка написала вже заяву на надання матеріальної допомоги, щоб погасити борг по електро і газопостачанню.

Зараз дитина вже виховується у патронатній сім'ї і продовжила навчання.

Фото з мережі