Якщо вірити результатам опитування у соціальних мережах, зокрема у місцевій групі Ніжин SOS, 8-ме березня для чоловіків це чудова нагода зробити приємне для близьких жінок, а більшість жінок провели цей день з коханим.

В опитуванні створеному для чоловіків, їх запитали що ж для них це свято. З варіантів відповідей «Гарний привід зробити приємне своїм близьким жінкам» та «„Примусове“ спустошення гаманця» найбільше голосів зібрав перший варіант. Однак за варіант «звичайний день» проголосувало не набагато менше чоловіків. В коментарях зокрема писали про обов’язкове привітання своїх матусь. Дехто згадав про відповідність подарунку на 8 березня подарунку на 23 лютого.

NDJuzEl5JEw

З огляду на опитування для жінок, більшість представниць прекрасної половини планували святкувати наодинці з коханим. Приблизно однакова кількість учасниць проголосували за варіанти"влаштую день краси" та «проведу день у колі подруг». Хоча й не суттєво, але найменше голосів зібрав варіант «галаслива вечірка у колі друзів». В коментарях дівчатка нарікали на відсутність у них вихідного у цей день.

Звичайно ж судити про увесь Ніжин виходячи з результатів цього опитування не можна, однак в «чоловічому» голосування прийняли участь більше 500 чоловіків, а в «жіночому» варіанті — майже 400.

Ольга Рогачова