vert11У масках та зі зброєю грабіжники потрапляли в оселі. Не нехтували ані грошима, ані парою нових джинсів. Група з 6 чоловік раз на кілька місяців збиралася для того аби скоїти черговий злочин. Жертв, які заслуговують на їхню увагу, обирав ватажок раніше засуджений за вбивство.

 

За словами затриманого, у знайомого Сергія була інформація жертв нальоту, де він її добував невідомо, він тільки вказував будинок і вже тоді розроблявся план, як потрапити до оселі та хто, де буде знаходитися.
Вони поводили себе досить зухвало. Обличчя ховали під масками, а жертв зв’язували та били. Загалом це були ушкодження середньої тяжкості.

Фіналом їх розбійницької кар’єри став напад вранці, 10 червня, на будинок жителя селища Вертіївка Ніжинського району.Вони розбили вікно та проникли до помешкання. Як завжди залякали і спритно зв’язали господаря. Заволоділи однією тисячею доларів й майже тисячею гривень, коштовностями і мобільними телефонами.

«Коли я прийшла додому, чоловік був весь у крові. На місці злочину працювала поліція. Чоловік мені вже потім розповів, що зайшов, відкрив веранду та почув шум у хаті, відкрив двері, а перед ним стоїть мужик у масці, і питає: «А ти хто?», – розповідаєпостраждала Раїса Крупельницька.

Потерпілий: «Після того, як мене побили, то потягнули до веранди та кинули на підлогу, а на верх голови накидали одежі, мабуть, щоб не чув їхньої розмови».

Зараз 6 членів затримані та знаходяться в ізоляторі тимчасового утримання. За фактами злочинів порушені кримінальні провадження за частинами 3 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій поєднаний з проникненням у житло). Такі дії караються позбавленням волі строком від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Сюжет телеканалу «Дитинець»