Лихо сталося у селі Кладьківка на Чернігівщині в ніч з 14 на 15 листопада. Чоловік зарубав сокирою власну дружину, матір чотирьох неповнолітніх дітей, 32-річну Ірину. Про це повідомляє сайт новин Пирятина «Апельсин», інформує «Час Чернігівський».

За даними видання, чоловік бив жінку і врешті розрубав їй голову сокирою, двома ударами. Забравши документи та гроші, він втік. Діти змогли хоч якось оговтатися від шоку та горя лише через кілька годин. Побігли до сусідів, і вже ті викликали поліцію. Та поліцейські знайшли труп, хоча якби приїхали вчасно могли б врятувати матір чотирьом дітям.

У селі Ірину знали як порядну жінку, що обожнювала родину. Старшому синові Ірини зараз 15 років, він не був вдома під час страхітливих подій, адже вже навчається. Менші ж дітлахи – 9-річна Катруся та хлопці 7-ми та 4-ьох років – все бачили. Сутичка тривала деякий час. Катруся намагалася врятувати маму, телефонувала в поліцію, просила приїхати, кричала, що тато вбиває маму. Проте поліцейські так і не з’явилися.

Підозрюваним є Хаустов Сергій Анатолійович 12.01.1976 р.н., зареєстрований в Чернігівській області, в с.Кладьківка. Він може рухатися в бік Полтавщини, зокрема Пирятинщини. Поліція просить повідомляти про місце розташування підозрюваного у вбивсті за телефонами 0935790354 або 102.