У календарі українців чимало чудових свят, але сьогоднішнє – особливе. Адже 1 Вересня, День знань — це головне свято всіх маленьких і дорослих, бо всі ми родом з Дитинства …
Цього дня у ДНЗ №13 «Берізка» , окрім величезної родини заквітчаних у вишиванки малюків, батьків, колективу ,зібралися численні гості і серед них — народний депутат України Олександр Кодола, помічник народного депутата, голова Ліги «Ділова жінка» Тамара Стратілат , міський голова Анатолій Лінник, заступники міського голови Ігор Алєксєєнко, Григорій Олійник, депутати Ніжинської міської ради Володимир Башинський, Іван Коробка, начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський, військовий комісар Володимир Якущенко з бійцями АТО, голова Товариства Червоного Хреста Наталія Саєнко, протоієрей настоятель храму Святої Покрови о.Михаїл з м.Дарією, голова піклувальної ради ДНЗ Микола Максименко.
Спортивний майданчик закладу розквітнув усміхненими обличчями дітей і дорослих від привітань , побажань, подарунків великої родини шанованих гостей і 1 Вересня, дякуючи всьому цьому дійству, перетворилося у Родинне свято.
За звичай діти з особливим піднесенням і на радість всій гостині, виконували пісні, вірші, флеш-моб , про свій садочок, про Україну .
На знак Миру і здійснення всіх мрій і побажань маленьких і дорослих ніжинців, з нагоди свята Дня Знань батьки, діти, гості, випустили в небо жовто-блакитні кульки, а потім ще й посмакували духмяним козацьким кулішем , що приготувався прямо на майдані. Радості і щастя дитячого не було меж!
Тож в добру путь, в цікаву і незвідану Країну Знань! Про це написала завідуюча ДНЗ № 13 Наталія Примушко на своїй сторінці в соцмережі.