Сайт «УН» вже повідомляв, що 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, Ніжинський міський голова Олександр Кодола разом із заступником міського голови Іриною Грозенко взяли участь у заході, який організував Ніжинський Жіночий рух «ЗА МАЙБУТНЄ» на чолі з Наталею Радченко. Тоді у неформальній обстановці зустрілися представники влади та вихованці реабілітаційного центру «Віра», їхні батьки, члени громадської організації «Час для нас», Українського товариства глухих.

Під час зустрічі порушувалося чимало проблемних питань. Було серед них і таке: батьки висловлювали побажання, щоб їхні дітки виступили на Ніжинській сцені. Адже деякі з діточок мають хист до танців, хочуть малювати, майструвати тощо. На заході дівчатка з Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра» показали кілька концертних номерів.  

Вчора, 16 грудня,  у Ніжинському Будинку культури відбувся благодійний концерт «Подаруй мені життя», де збирали кошти на лікування хворих ніжинок Тетяни Кривець і Соні Мачихіної. У заході взяли  участь ніжинські талановиті діти і молодь з різних мистецьких шкіл і гуртків. Серед них були й ті самі дівчатка з Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра». Тобто мрія дівчаток – виступити на Ніжинській сцені – збулася!

За коментарями журналіст сайту «УН» звернулася до керівника Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Віра» Тетяни Кісельової.

«Під час «круглого столу», 3 грудня, міський голова Олександр Кодола взяв під контроль дане питання. І ось вчора дівчатка ВПЕРШЕ вийшли на Ніжинську сцену. Раніше вони вже виступали у Чернігові, а от у Ніжині – ні. Це стало приємним подарунком для всіх нас. І для батьків – в першу чергу. Адже їхні дітки довели: вони можуть, вони вміють! Дякуємо міському голові О. Кодолі та його команді за здійснення скромної мрії наших діточок», — зазначила Тетяна Сергіївна.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет