Сьогодні, 15 липня, на засіданні виконкому Ніжинської міської ради, затверджено тарифи на платні медичні послуги, що надаються в комунальному некомерційному підприємстві «Ніжинський міський пологовий будинок».

Що це за послуги?  Ті, які надаються без направлення сімейного лікаря – у випадках, якщо хтось не підписав декларацію або не хоче звертатися до цього лікаря на прийом.  

Наразі у міському пологовому будинку надаються лабораторні, діагностичні послуги (ультразвукової діагностики), послуги з консультативних прийомів лікарів-спеціалістів, операція штучного переривання вагітності в амбулаторних умовах та у стаціонарі.

Ціни на найбільш поширені послуги такі: консультація лікаря – 170 грн., ультразвукове дослідження – від 150 грн., операція штучного переривання вагітності в стаціонарі – 1400 грн., в амбулаторних умовах – 1040 гривень.  

Існує і така послуга, як перебування пацієнтів за їхнім бажанням у палатах підвищеного комфорту, де пацієнти отримують поліпшене сервісне обслуговування. Вартість перебування за добу у таких умовах складає 270 гривень.

Платні послуги медустанова ввела для отримання додаткових джерел доходу.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет