7 червня відбулось чергове засідання постійної депутатської комісії  з питань земельних відносин, будівництва, архітектури, інвестиційного розвитку міста та децентралізації.

Голова комісії Андрій Деркач розпочав засідання з обговорення звернень громадян Ніжина. У ході обговорення дійшли висновку, що, слід відправити питання на доопрацювання у зв’язку з рядом питань, які виникли під час розгляду звернень.

Потому перейшли до обговорення проектів рішень:

—           Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, внесення змін в рішення міської ради, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою та технічної документації, припинення права користування земельними ділянками, надання земельних ділянок юридичним особам.

—          Про поновлення договорів оренди земельних ділянок, внесення змін в рішення міської ради, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою та технічної документації, припинення права користування земельними ділянками, надання земельних ділянок фізичним особам.

—          Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, внесення зміни в рішення міської ради.

—          Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження технічної документації із землеустрою та надання у приватну власність, затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання в оренду, припинення права користування на умовах оренди земельною ділянкою, поновлення договору оренди.

Ухвалили винести  вище зазначені проекти рішень з доповненнями і уточненнями  на розгляд 26 сесії міської ради VIIскликання, яка відбудеться 13 червня.

 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю
виконавчого комітету Ніжинської міської ради