25 листопада міський голова Олександр Кодола провів чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний внесено 13 проектів рішень. Заступник начальника Центру зайнятості Ігор Приходько представив проект «Про організацію проведення громадських робіт у 2022 році».

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Світлана Сіренко подала на затвердження проект «Про відшкодування коштів перевізникам за пільгове перевезення окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування в м.Ніжині за жовтень 2021 року».

Голова Ніжинської організації ветеранів Людмила Величко винесла проект рішення «Про відзначення 103-х річчя». Також цим рішенням передбачена грошова сума.

Міський голова Олександр Кодола доручив відповідним підрозділам підготувати зміни до програми, щоб на наступний бюджетний рік збільшити суму виплат до 5 тисяч грн. для 100-річних ювілярів.

Директор КП «Оренда комунального майна» Оксана Шумейко підготувала проект «Про внесення змін до договорів щодо пайової участі в утриманні об’єкта Благоустрою».

Начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності Тетяна Гавриш подала проект рішення «Про надання співфінансування проекту «Закупівля «зеленої сцени» для відкритого молодіжного простору». Даний проект буде реалізований у рамках Програми «DOBRE».

Його вартість складатиме 270 тис. гривень. Співфінансування міської ради у сумі 49 778,98 грн. передбачене на закупівлю проектору Epson EB-992F White та банеру 3×4 м за рахунок коштів Програми розвитку інвестиційної діяльності в Ніжинській міській об’єднаній територіальній громаді на 2020—2022 роки.

Тетяна Гавриш представила проект «Про надання фінансової допомоги на безповоротній основі для розвитку туристичної інфраструктури на території Ніжинської територіальної громади». Згідно з даним проектом рішення, ТОВ «Готель «Ніжин» отримає 50 тис. гривень. Кошти виділяються згідно з міською Програмою розвитку малого та середнього підприємництва у Ніжинській міській територіальній громаді на 2021—2027 роки, затвердженої рішенням Ніжинської міської ради VIIІ скликання від 24.12.2020 року.

А також Тетяна Миколаївна подала проект «Про виготовлення брендованої сувенірної продукції». Начальник управління освіти

Валентина Градобик підготувала проект про доповнення додатків 1 та 2 до рішення виконавчого комітету «Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти бюджету Ніжинської територіальної громади у 2021—2022 н.р.». до загального списку на безкоштовне харчування додалося ще 13 учнів. Загальна кількість дітей, які харчуються безкоштовно 733.

Начальник служби у справах дітей підготувала проекти рішень, які стосувалися призначення опікуна та виведення дитини з сім’ї патронатного вихователя.

Начальник управління культури і туризму Тетяна Бассак підготувала проект рішення щодо фінансування заходів, які відбудуть в грудні та на Новорічно-Різдвяні свята, в рамках міської програми розвитку культури, мистецтва і охорони культурної спадщини на 2021 рік придбати світлодіодні іграшки, фото зони, декорації.

Начальник відділу архітектури та містобудування Вікторія Мироненко подала на розгляд проект «Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами в м.Ніжині».

У «Різному» члени виконавчого комітету розглянули заяву підприємця М. Смоленського, який просив надати дозвіл на розміщення атракціонів на площі Франка у Ніжині з 18 грудня 2021 року по 16 січня 2022 року. Даний підприємець вже розміщав атракціони минулого року на площі, біля будівлі виконавчого комітету. Цього року планується розміщення не тільки дитячих атракціонів, а й дорослі і сімейні атракціони, що потребує збільшення площі. Підприємець надасть безкоштовні квитки в цей період для дітей пільгових категорій.

За матеріалами Ніжинської міської ради