На місцевих виборах обирали, зокрема, міських голів. Офіційні, остаточні результати будуть відомі трохи згодом. Та вже є попередні.

Мером Чернігова залишається Владислав Атрошенко. Він лідер партії «Рідний дім». За різними даними, набрав від 79 до 85 відсотків голосів виборців. Проголосувало трохи менше 38 відсотків.

У Прилуках також перемогу отримала діюча голова Ольга Попенко. Балотувалася від «Батьківщини».

А от у Ніжині нинішній мер Анатолій Лінник посів третє місце. На другому — колишній очільник міста Михайло Приходько, якого свого часу засудили за хабар і він відсидів. А перемогу і 38 відсотків від ніжинців отримав Олександр Кодола, який балотувався від партії «За майбутнє».

Олександр Михайлович був народним депутатом по 209 виборчому округу, куди входив Ніжин. Сам родом з Чернігова. Жив в обласному центрі. А як тепер?

— Жив на три міста, будучи нардепом (має на увазі Чернігів, Ніжин, Київ). Останні два роки в основному в Ніжині. Поки що житло винаймаю, та зараз розглядаю варіанти купівлі, — розповів Олександр Кодола.

У Корюківці та Новгород-Сіверському (це ще два з п’яти районів, що залишились в області) отримали перемогу діючі мери. У Корюківці — Ратан Ахмедов. Він йшов від партії «Слуга народу». Явка по Корюківській громаді склала близько 42 відсотків. Попередньо у Ратана Ратановича більше 80 відсотків голосів. Та своєю перемогою, на відміну від багатьох інших, у соцмережах ще не хвалився.

У Новгороді-Сіверському лишається Олег Бондаренко. Він йшов на вибори від партії «Рідний дім». За попередніми підрахунками, наступний за ним В’ячеслав Кауфман набрав приблизно на 600 голосів менше.

— В’ячеслав Маркович навіть уже привітав мене особисто, — розповідає телефоном Олег Бондаренко. У розмові час від часу покашлював. Каже, виявили пневмонію. Чи це COVID, напевне не знає. Та на голосування ходив. — Кауфман зателефонував о третій ночі з 25 на 26 жовтня. До речі, більше ніхто з кандидатів не вітав.

Джерело: Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №44 (1798), 29 жовтня 2020 року
Фото з мережі