Така відповідь надійшла з Міністерства оборони України на звернення Олександра Кодоли та його колег народних депутатів Ігоря Гузя та Антона Полякова з вимогою не допустити ліквідації військової частини А 4558 у Ніжині.

Міністерство оборони України прийняло рішення внести зміни в директиву та перенести термін розформування військової частини на рік та оптимізацію чисельності особового складу та переміщення ремонтопридатних зразків озброєння та військової техніки до інших арсеналів збройних Сил України із подальшим їх відновленням.

Нагадаємо, вже кілька місяців працівники військової частини, громадський актив міста Ніжина, небайдужі містяни відстоюють збереження стратегічного об'єкта у Ніжині. Військова частина А 4558 ремонтує техніку та озброєння для ОСС, надає робочі місця майже трьом сотням ніжинців.

Рух громадськості на захист військової частини А 4558 підтримав народний депутат України VІІІ скликання Олександр Кодола. Він надав питанню розголосу на всеукраїнському рівні. Залучив до боротьби за збереження чинних народних депутатів.

“Ми намагаємося діяти у правовому полі. Завдяки нашим діям Міністерство оборони України вже прийняло рішення відтермінувати закриття частини та оптимізувати її склад. Не можу сказати, що нас це повністю влаштовує. Ми продовжуватимемо боротися за збереження цього важливого для Ніжина та України підприємства, використовуючи усі наявні можливості. Працюємо далі”, — прокоментував відповідь військового відомства  Олександр Кодола.