Фракція «Народний фронт» готова голосувати за законопроект про Антикорупційний суд саме в редакції Венеціанської комісії. Про це на «Прямому» розповів народний депутат України від фракції «Народний фронт» Олександр Кодола.

«У нас є чітка позиція. В понеділок відбулося чергове засідання фракції, і ми визначили для себе, що ми голосуємо за цей законопроект саме в редакції Венеціанської комісії. Ми вважаємо, що голосування за цей законопроект – це сьогодні питання і політичної, й економічної стабільності в нашій державі.

Саме тому і заява, яку оголосив прем’єр-міністр в понеділок разом зі спікером Верховної Ради, це підтверджує, і це чіткий сигнал для всіх народних депутатів, що це надважливе сьогодні питання. Тому ми однозначно голосуємо. І я думаю, що все-таки компроміс завтра буде знайдений, і більшість буде», — сказав він.

Нагадаємо, посли країн «Великої сімки» закликали українських парламентарів підтримати закон про створення незалежного Вищого антикорупційного суду.

Народні депутати України прогнозують, що у четвер, 7 червня, буде ухвалено законопроект про антикорупційний суд, але якщо Рада узгодить компроміс щодо права вето міжнародних експертів призначати суддів.

США закликали владу України обговорити законопроект про Антикорупційний суд з Міжнародним валютним фондом (МВФ) та ухвалити його відповідно до вимог фонду.

Джерело: Прямий