На призовий фонд змагань вже залучено 500 тисяч гривень з державного бюджету. Про це йшлося на брифінгу народного депутата України Олександра Кодоли, міського голови Анатолія Лінника та оргкомітету змагань, який відбувся сьогодні у залі засідань Ніжинської міської ради.

Розпочав брифінг ініціатор цих змагань, які об’єднали учнів, батьків та педагогічні колективи Ніжина, народний депутат Олександр Кодола.

Він подякував присутнім за підтримку його ініціативи, яка минулого року стала справжнім спортивним святом для усього міста. А також додав, що такий формат розвитку фізичної культури серед дітей та молоді міста не повинен припинятися, і цього року змагання обов’язково відбудуться. На призовий фонд нардеп вже залучив 500 тисяч гривень.

“Я дуже радий, що ці змагання набувають все більшого поширення. Якщо минулого року вони проводилися у Кропивницькому та Ніжині, то цього року до нас приєднаються Чернівці та Луцьк. І, можливо, у найближчій перспективі вони перейдуть на державний рівень”, — розповів Олександр Кодола.

Начальник Управління  освіти поінформував присутніх, що ж закупили переможці та учасники змагань за завойовані у спортивних баталіях кошти.

Нагадаємо, що за 1 місце, яке виборов НВК «Престиж» (гімназія № 16), приз становив 150 тисяч гривень, за 2 місце, яке посіла ЗОШ № 17, приз становив 100 тисяч гривень, а за 3 місце — гімназія № 3, приз 50 тисяч гривень.

Команди, які увійшли до півфіналу, а це ЗОШ №2, ЗОШ №7 та ЗОШ №11, були нагороджені призом — 20 тисяч гривень кожна. Решта команд учасниць — заохочувальними призам по 8 тисяч гривень.

За ці кошти команди фіналісти та напівфіналісти придбали:

НВК “Престиж” (гімназія №16) — тенісні столи — 5 шт, спортивні мати, спінбайк, проектор з проекційним екраном, ноутбук, акустичну систему

ЗОШ №17 — ворота гандбольні, шведську стінку, гімнастичний килим, комплект для гімнастики, фітнес-станцію, лаву для жиму, батут, тенісні столи — 3 шт;

Гімназія №3 — лаву гімнастичну, тенісний стіл, спортивні мати

ЗОШ №2 — фітнес-станцію, проектор;

ЗОШ №7 — проектор з проекційним екраном, акустичну систему;

ЗОШ №11 — ноутбук, акустичну систему.

Решта команд-учасниць:

ЗОШ №1 — спортивні мати; ЗОШ №4 — шведську стінку; ЗОШ №5 — проектор; ЗОШ №6 — ноутбук; ЗОШ №9 — тенісний стіл; ЗОШ №10 — спортивні мати; ЗОШ №12 — тенісний стіл; ЗОШ №13 — нетбук; ЗОШ №14 — нетбук; ЗОШ №15 — акустичну систему.

Всього у змаганнях брали участь команди 16 загальноосвітніх шкіл міста.

Також Олександр Кодола поінформував присутніх про плани з розвитку спортивної інфраструктури міста на 2019 рік. Зокрема цього року біля ЗОШ №9, де працює міська дитяча школа футболу, з’явиться сучасне футбольне міні-поле із штучним покриттям, таке саме, як те, що встановили минулого року за ініціативи Олександра Кодоли на міському стадіоні «Спартак». На встановлення нового поля депутат також залучив півтора мільйона гривень з держбюджету. На 250 тисяч гривень буде закуплено обладнання для басейну в НВК “Престиж”, грандіозна реконструкція якого закінчилася цього року.

“Сьогодні ми розвиваємо спортивну інфраструктуру Ніжина, чого не робилося понад двадцять років. Ми провели реконструкцію єдиного в місті плавального басейну, в місті з’явиться два футбольних поля із тучним покриттям, ми встановили єдиний в області ринг під відкритим небом, і ось вже через деякий час на ньому почнуть тренуватися і проводити змагання ніжинські боксери і кікбоксери. На вулиці Космонавтів з’явилося спортивне містечко під відкритим небом. Більше двадцяти років ДЮСША Ніжина не отримувала велосипедів. А минулого року ми придбали і передали юним спортсменам 20 сучасних велосипедів. Сьогодні разом з Ніжинською громадою ми доводимо, що Ніжин — це спортивне здорове місто”, — наголосив Олександр Кодола.

Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Павло Глушко подякував Олександру Кодолі за його увагу до спортивного життя міста і таку чудову ініціативу, як змагання “Спортивний Ніжин — здорова нація”. Він пообіцяв, що цього року змагання пройдуть на новому, більш якісному рівні.

Після брифінгу Олександр Кодола і Анатолій Лінник оглянули місце для майбутнього футбольного міні-поля із штучним покриттям біля ЗОШ №9.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли