Київський апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу підприємства та підтримав позицію прокуратури, яка виступала в інтересах Держекоінспекції в Чернігівській області.

Мова про визнання протиправними дій уповноваженого органу контролю з проведення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства та нарахування завданої державі шкоди.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Та перевірка була проведена інспекцією за ініціативи жителів міста Ічня, стурбованих складною екологічною ситуацією в регіоні та викликаною діяльністю суб’єкта господарювання, що здійснювалася без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.5045531

З метою захисту інтересів держави та поновлення прав громадян на екологічну безпеку прокуратурою в межах повноважень, визначених ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», здійснено вступ у розгляд судом вказаної справи на стороні відповідача – Державної екологічної інспекції в області.

Рішенням Чернігівського адміністративного суду, підтриманого судом вищої інстанції, в задоволенні позову підприємцю відмовлено, інтереси держави поновлено.

У поточному році завдяки послідовним та своєчасно вжитими заходами представницького характеру сума за рішеннями, прийнятими на користь сторони в інтересах якої вступав прокурор, становить понад 7 млн грн.

SVOBODA.FM