Заборгованість із заробітної плати не є приводом для відмови у призначенні субсидії на опалювальний сезон. Головне – надати відповідну довідку в службу соціального захисту населення, в якій оформляєте субсидію.


У нових правилах про призначення субсидії є пункт, де зазначено, що сім’ї, в якій є людина, яка протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, не сплатила єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому, ніж мінімальний, у призначенні субсидії буде відмовлено. Проте, якщо людина працює офіційно, а страховий внесок не сплачує через заборгованість із заробітної плати, то в такому разі вона все ж має шанс отримати субсидію.

«Якщо в особи, яка звертається за призначенням субсидії, або в когось із членів її сім’ї не сплачений єдиний соціальний внесок через заборгованість із заробітної плати, то служба соціального захисту населення може призначити субсидію, якщо матиме документальне підтвердження боргу і якщо сукупний середньомісячний дохід сім’ї не буде меншим прожиткового мінімуму, – пояснює начальник відділу соціальних допомог та субсидій Ірина Титоренко. – Тобто такій особі необхідно принести довідку про заборгованість із виплати заробітної плати. Її треба брати в пенсійному фонді».

Автор: Марія Пучинець, «Чернігівщина» №38 (699) від 20 вересня 2018, gorod.cn.ua

Джерело: pik