У Ніжині започатковано благодійну акцію “За здорове майбутнє” (“Перевір сатурацію”) — можна безкоштовно виміряти температуру та перевірити рівень кисню в крові.

Сьогодні в Ніжині на початку вулиці Гоголівська (зі сторони базару) проходить акція «За здорове майбутнє» («Перевір сатурацію»). Всі бажаючі жителі Ніжина та гості міста можуть безкоштовно і швидко, всього за кілька хвилин, перевірити рівень кисню в крові, виміряти температуру та отримати консультацію щодо захисних мір проти коронавірусу.

Як пояснює Юлія, студентка 4-го курсу Ніжинського медичного коледжу, яка сьогодні працює з людьми, температура і рівень кисню в крові є важливими показниками при діагностиці коронавірусу.

“Ми вимірюємо температура та сатурацію. Сатурація — це рівень насичення кисню в крові. Низький його рівень вважається одним із показників при коронавірусі, адже легені вражені хворобою і не можуть наповнювати кров киснем в необхідній мірі. Норма кисню в крові 95-100, якщо нижчий показник — радимо звернутися до сімейного лікаря аби визначити причину” — пояснює дівчина.

Акція буде проходити 19 та 20 вересня на початку вулиці Гоголя зі сторони ринку з 9-ї до 14-ї години.