Колегія суддів Чернігівського апеляційного суду за скаргою прокурора скасувала у зв’язку з м’якістю призначеного покарання вирок Ніжинського міськрайонного суду, яким жительку міста Ніжин засуджено за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне придбання, зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу), ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне придбання та зберігання психотропних речовин без мети збуту), ч. 1, ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання психотропних речовин з метою збуту та їх збут,  вчинені повторно).

У судовому засіданні підтверджено, що обвинувачена неодноразово придбавала з метою збуту та для власного вживання порошкоподібну речовину, яка містить у своєму складі – амфетамін. В подальшому, частину психотропних речовин, жінка збувала мешканцям м. Ніжин.

Окрім того, в суді доведений факт придбання та зберігання обвинуваченою бойових припасів без передбаченого законом дозволу.

Ухвалюючи вирок, суд першої інстанції звільнив зловмисницю від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі.

Однак, апеляційний суд підтвердив обґрунтованість правової позиції    прокурора про необхідність призначення більш суворого покарання та засудив обвинувачену до позбавлення волі на строк 6 років з конфіскацією майна. 

Прес-служба прокуратури Чернігівської області