КНП «Ніжинський міський ЦПМСД» продовжує працювати в умовах воєнного стану.Так, протягом робочого тижня, до закладу звернулось 2566 осіб, з приводу захворювань — 1642, в т.ч дорослих – 1204, дітей – 438.

Зареєстровано хворих на ГРВІ — 163 пацієнти, з них дітей — 40, дорослих — 123.

Зроблено 50 швидких тестів на COVID-19, 7 серед них позитивних.

В закладі наявні в достатній кількості тести на виявлення вірусних гепатитів А,В,С, ВІЛ-інфекції, ПСА тести, кардіо- комбі тести, тести на визначення глюкози, тести на визначення загального холестерину та інші тести, що входять в порядок надання ПМД.

В закладі знову наявні дві вакцини для профілактики від COVID-19, а саме Пфайзер та Коронавак.

За минулий тиждень проведено 224 щеплення, 152 чол. щеплено вакциною Коронавак, 72 – вакциною Пфайзер. Більша кількість вакцини використовується на бустерну дозу. Якщо ви з якихось причин ще не отримали щеплення, зверніться до свого сімейного лікаря або в амбулаторію №9, яка знаходиться по вул. Успенській 2, кабінет №24. Бустерну дозу(третю) кожен може отримати через 3 – 9 місяців після другої вакцинації.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Також не забуваємо про планову вакцинацію за календарем щеплень і кожні 10 років ревакцинацію АДП-М(дифтерія, правець). Оскільки вакцинація — це створення штучного імунітету до певних інфекційних хвороб і захист від них. За минулий тиждень в кабінеті щеплень зроблено: АКДП (діти) – 55 щеплень, АДП-М (дорослі) – 51 щеплення, поліомієліт – 18, гепатит В – 13, гемофільна інфекція – 21 щеплення.І пам’ятаємо : профілактувати краще, ніж лікувати.

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»