КНП «Ніжинський міський ЦПМСД» інформує :Протягом робочого тижня до нашого закладу звернулось 1687 чоловік, з приводу захворювань — 1263 осіб, в т.ч дорослого населення – 890 , дітей – 373.

Зареєстровано хворих на ГРВІ — 185 пацієнта, з них дітей — 33 , дорослого населення — 152. Зроблено 22 швидких тестів на COVID-19, 2 з яких позитивні.

Проведено 16 щеплень проти COVID-19 вакциною Коронавак, 84 щеплення довгоочікуваною вакциною Пфайзер. Тому, хто бажає вакцинуватись, можна записуватись у сімейних лікарів.

Читайте також: Куди зник СOVID-19? Думка гендиректора Ніжинської міської лікарні Олександра Костирка

Що стосується рутинної вакцинації, то на даний час ситуація по місту наступна:

— первинний вакцинальний комплекс (курс профілактичних щеплень, необхідний для створення базового імунітету проти певних інфекційних захворювань) отримали: АКДП — 22 дітей, поліомієліт — 65 дітей, КПК – 39 дітей.

В закладі наявні всі вакцини для виконання профілактичних щеплень, окрім вакцини проти гепатиту В. Вакцини всі безкоштовні, сертифіковані, безпечні та дозволені для використання на території України. Тому хочеться наголосити, що незважаючи на війну в Україні, не слід забувати про своє здоров’я та здоров’я своїх дітей. Оскільки вакцинація — це створення штучного імунітету до певних інфекційних хвороб і захист від них . І пам’ятайте: профілактувати краще, ніж лікувати.

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»