14937048_10205808410809189_14691997_nПредставник Ніжинщини у парламенті, народний депутат Олександр Кодола підвищує свій рейтинг серед депутатів-мажоритарників за результатами досліджень Громадської мережі ОПОРА.

Так за загальними результатами роботи у серпні-вересні Олександр Кодола посів друге місце у рейтингу ГМ ОПОРА, за результатами роботи з виборцями в окрузі — третє

У звіті за серпень-вересень були враховані бали за наявність відповіді депутата на звернення громадянина, яке ініціювала ОПОРА. Нагадаємо, що за законодавством, депутат зобов’язаний дати відповідь на таке звернення у 30-денний строк. ОПОРА враховувала вчасність надходження відповіді і її зміст (сутнісна або формальна відповідь). Як результат, зі 105 депутатів, діяльність яких моніториться, лише дещо більше половини – а саме 56 парламентарів  дали відповідь на звернення громадянина, з них по суті і вчасно відповіли – 32 депутати, по суті, але не вчасно – 11, вчасно, але не по суті – 9, невчасно і не по суті – 4.

За кожен з 19 критеріїв активностей депутатів ОПОРА виставила оцінки, які були просумовані та склали два базових бали депутатів за дві категорії – законодавчу роботу та роботу у виборчому окрузі. Зазначені бали були переведені у дві оцінки депутатів за 100-бальною шкалою, орієнтуючись на найкращі місячні результати у кожній з категорій (яким було присуджене значення у 100 балів). Підсумкова оцінка депутата була складена на 70%  з оцінки депутата за законодавчу активність та на 30% з оцінки за роботу у окрузі.

rezting

Більш детально дізнатися про методику обчислення рейтингу, можна на сайті ГМ ОПОРА за посиланням:

https://www.oporaua.org/novyny/43381-105-deputativ-mazhorytarnykiv-reitynh-pokaznykiv-diialnosti-za-serpen-veresen