30 червня, у Ніжині відбулося урочисте відкриття нового футбольного міні-поля зі штучним покриттям. Сучасний спортивний об’єкт збудували на території міського стадіону “Спартак”  за ініціативи та підтримки народного депутата України, голови Чернігівського облансого осередку партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Олександра Кодоли.

Олександр Кодола привітав всіх ніжинців з довгоочікуваним відкриттям нового міні-поля та висловив слова вдячності всім, хто доклав зусиль до створення нового майданчику.

«Це чудовий спортивний об’єкт, якого ще не було в Ніжині. Я дуже радий, що мені вдалося в минулому році залучити на його встановлення майже півтора мільйони гривень з депутатського фонду соціально-економічного розвитку. Ще рік тому, тут на стадіоні я вручив сертифікат на це футбольне поле, і ось ми вже можемо тут проводити спортивні турніри», — розповів депутат.

Як підкреслив Олександр Кодола, Ніжин має чудові спортивні традиції, власних чемпіонів у різних видах спорту, навіть людей, які увійшли до книги Рекордів України. Але для розвитку спорту, для поширення здорового способу життя потрібна відповідна інфраструктура.

«Дуже довгий час на розвиток об’єктів фізкультури та спорту з тих чи інших причин в місті не звертали належної уваги. До них завжди не доходили руки, але цього року ми будемо міняти ситуацію. Я думаю, що відкриття цього міні-стадіону стане початком доброго шляху змін на краще у спортивній сфері. Серед багатьох інших проектів, які я планую цього року реалізувати в місті буде вуличний боксерский ринг, спортивний комплекс під відкритим небом на вул. Космонавтів і нарешті відкриття реконструйованого басейну в гімназії №16», — поділився планами парламентар.

З нагоди урочистої події народний депутат вручив Почесні грамоти та Подяки від Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова ніжинцям, за розвиток фізичної культури та спорту в місті. Зокрема відомому ніжинскому спортсмену Петру Іванову, тренеру-викладачу спортивної гімнастики Олені Бурнос,  футбольним командам юнаків 2006 р.н. і 2007 р.н. ЗОШ № 9 та №10 м. Ніжина.

Перший удар по м’ячу на новому міні-стадіоні здійснили народний депутат Олександр Кодола та міський голова Анатолій Лінник.  В продовження свята відбувся турнір з міні-футболу серед юнацьких команд, а потім випробували поле на міцність і команди дорослих футболістів.