Заява мера Чернігова Атрошенко в адресу міністра освіти Лілії Гриневич виходить за межі етики політичного спілкування і є елементарним побутовим хамством. За такий вчинок Атрошенко повинен відповідати не як політик, а як чоловік.gr_23.08.16_yuriy_bereza

Про це заявив народний депутат від «Народного фронту» Юрій Береза, повідомляє Цензор. НЕІ. «Мер Чернігова Атрошенко повинен вибачитися за свою хамську заяву перед міністром освіти Лілією Гриневич. Або нехай не потрапляє на очі справжнім чоловікам», — підкреслив він.

«Запропонувавши повіситися або застрелитися жінці, це істота чоловічого роду перестає для мене існувати. Хочу нагадати, що Атрошенко — „тушка“ з досвідом. Перебігали з „Нашої України“ в „Партію регіонів“. Звідти в БПП. Журналісти стверджують, що саме цей Атрошенко дарував Януковичу горезвісний золотий батон. Людина з таким багажем політичного пристосуванства, без совісті і гідності, радить комусь повіситися? Та ще й жінці. Лілія Гриневич, мабуть, найавторитетніший міністр освіти за весь час, справжній фанатик своєї справи і великий патріот», — відзначає Береза.

Народний депутат вважає, що Атрошенко повинен негайно вибачитися перед Лілією Гриневич. Інакше, відчує належний чоловічий відповідь.

«В Україні розвелося надто багато „сміливців“, які в тилу виявляються „великими мачо“. Дозволяють собі відверте хамство і зневагу до жінок, України, державних символів. Таким пройдисвітам не зайве нагадувати, де вони і хто вони. Атрошенко скаржиться на брак підручників. Доповідаю. Держава і Міносвіти виконали перед Черніговом своє зобов'язання повною мірою: забезпечили половину суми. Все інше — це святий обов'язок хамовитого і нездатного мера, який замість того, щоб приймати відповідне рішення на рівні міста, вирішив образити жінку», — додав народний депутат від фракції «Народний фронт», - Юрій Береза.

Нагадуємо, міський голова Чернігова Владислав Атрошенко заявив 22 серпня під час розширеної наради в міськраді, що, у зв'язку з ситуацією із закупівлею шкільних підручників для учнів 4-7 класів, на місці Міністра освіти він би вже повісився або застрелився.

Цензон НЕТ