Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОДА.

Також ПЛР-тест підтвердив захворювання у десяти прилучан, 29 жителів Бахмацького району, 28 – Менського, 20 – Сосницького. По одному інфікованому в Городнянському, Срібнянському, Талалаївському, Семенівському, Козелецькому та Ріпкинському районах, по два у Прилуцькому, Чернігівському й Ічнянському. По шість хворих у Коропському та Ніжинському районах, четверо в Носівському і троє в Корюківському. Шість випадків у Менському та двоє у Козелецькому районах.

З них п’ятнадцять осіб перебуває на госпіталізації, решта лікується вдома.

На жаль, померли вісім людей. Від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією, померли двоє жителів Прилуцького району, чоловік та жінка 80-ти років, дві жінки з Чернігівського району, 67 і 78-ми років, 69-річний чоловік з Семенівського району, 57-річна жителька Корюківки. Також від COVID-19 померли два чоловіка, 35-річний прилучанин та 32-річний мешканець Сновського району.

За минулу добу від коронавірусу одужали 112 інфікованих. З них п’ятнадцять чернігівців, дванадцять ніжинців, шестеро прилучан, стільки ж мешканців Менського району. По чотири одужавших в Ічнянському, Ріпкинському і Сосницькому районах, по п’ять у Козелецькому, Бахмацькому та Носівському, по три у Бобровицькому й Семенівському. Шістнадцять хворих одужало у Варвинському районі, дев’ять у Чернігівському, вісім у Ніжинському та сім у Куликівському.

20 з них перебували у лікарнях.

Загальна кількість підтверджених діагнозів з початку епідемії COVID-19 в області наразі 10 804, з яких:

– 5201 пацієнтів одужали;

– 4944 — лікуються вдома;

– 441 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;

– 195 летальних випадків;

– 23 померлих із супутнім діагнозом COVID-19.

Менш ніж за два тижні на Чернігівщині від коронавірусу померли 53 людини.

За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 962 ПЛР-тестів та 1110 ІФА-досліджень провели заклади охорони здоров’я області.

Джерело: пресслужба Чернігівської державної обласної адміністрації
Фото з мережі