З великою повагою фельдшер Софіївського сільського ФАПу Носівського району Клименко Володимир Степанович:

У своєму житті я зіткнувся з таким захворюванням як аневризма. Внаслідок цього будь-яка робота руками супроводжується болями або судомами в руках. Тож одного дня трапилось так, що почалась сильна кровотеча з руки і я потребував допомоги досвідченого спеціаліста.

Швидкою мене було доправлено до хірургічного відділення Ніжинської міської центральної лікарні. Звичайно я мав великі побоювання, адже зачасту у таких випадках, аби зупинити кровотечу, робили ампутацію.
Та молодий лікар-хірург Мороз Володимир Олександрович,з астосовуючи новітню методику, врятував мою руку і моє подальше життя. З тих пір пройшло близько трьох місяців, а я не відчуваю неприємних симптомів, працюючи руками. За це йому – ВЕЛИКЕ СПАСИБІ!
Я не бажаю нікому бути пацієнтом лікарні, але хай знають, що у наш нелегкий час, коли чуємо слова «ганьба», є такі самовіддані і чуйні люди в білих халатах. Керівництво Ніжинської міської лікарні може бути спокійним, якщо під їхньою егідою працюють такі лікарі. Я усім бажаю здоров’я, щастя, миру, успіхів та терпимості до нас, пацієнтів.


На фото лікар-хірург Володимир Мороз на робочому місці

Джерело: Нежатин