Вчора, 8 листопада, набула чинності Постанова Кабміну, згідно з якою державні службовці та працівники навчальних закладів, котрі відмовляються або ухиляються від проведення щеплень проти COVID-19, повинні бути відсторонені від роботи.

Як повідомила на щотижневій оперативній нараді начальник управління освіти Ніжинської міської ради Валентина Градобик, 2% не вакцинованих ніжинських освітян від роботи відсторонені. Цю ж інформацію підтвердили тренери Ніжинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи – навіть ті, хто мають одне щеплення, відправились додому, де перебуватимуть за свій рахунок.

Але розслаблятися не варто й іншим категоріям громадян.

«Головний санітарний лікар Ляшко сказав, що до списку рано чи пізно додадуться органи місцевого самоврядування. Тобто ми, міські ради. Потрібно подбати про безпеку наших працівників і наших відвідувачів, і вакцинуватися тим, хто ще цього не зробив», — зауважила заступник Ніжинського міського голови Ірина Грозенко.

«Скоріше за все, до кінця року це буде стосуватися всіх без винятку: працівників як державних, так і комунальних установ. Тому не варто затягувати», — підкреслив міський голова Олександр Кодола.   

Міський голова і представники його команди неодноразово підкреслювали, що лише колективний імунітет, якого можна добитися через вакцинацію, допоможе у боротьбі з коронавірусною хворобою.

Заступник міського голови Сергій Смага вчора, на зустрічі з колективом Ніжинської КДЮСШ, також про це нагадав.

Як повідомила під час щотижневої оперативної наради керівник Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко, за минулий тиждень провакциновано 5620 жителів Ніжинської громади. За весь період вакцинації, починаючи з лютого, провакциновано 45 667 осіб, тобто 82% населення.

Нагадаємо: з сьогоднішнього дня,  9 листопада, Центр вакцинації перенесено до Ніжинського міського Будинку культури (вул. Батюка, 16).

Режим роботи: по буднях — з 8.00 до 14.00, у вихідні дні — з 8.00 до 13.00.

На даний час в Центрі вакцинації на першу та другу дозу наявні вакцини «Coronovac» та «Pfizer».

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет