14 грудня і з робочим візитом у Носівському районі побував народний депутат України Олександр Кодола.

Разом із головою райдержадміністрації Вікторією Вершняк нардеп відвідав навчальні заклади сіл Козари та Іржавець.

Під час зустрічі з жителями с. Козари Олександр Кодола розповів про свою депутатську діяльність. У своїх зверненнях до народного депутата України жителі с. Козари порушували питання про перспективи функціонування своєї сільської загальноосвітньої школи, яка сьогодні налічує 58 учнів, транспортного сполучення, ремонту доріг, проблему ціни на газ, ринку землі тощо. Зустріч вийшла дуже живою і відвертою.

В селі Іржавець народний депутат побував у місцевому НВК, ознайомився із школою, дитячим садком, зустрівся із педагогічним колективом навчального закладу.

Оглянув народний депутат і шкільний спортивний зал школи, який давно потребує ремонту, вислухав проблеми, які зараз турбують педагогів.

До речі, за сприяння Олександра Кодола в Іржавці біля школи встановлено великий сучасний дитячий майданчик, а для Козар виділено кошти для його встановлення. За програмою депутата “З турботою про дітей” доступ до сучасних дитячих та спортивних майданчиків повинен бути для всіх дітей його виборчого округу.

“Такі зустрічі, як у Козарах та Іржавці  - не прості формальні візити, це обмін інформацією, думками, поглядами. “Люди дізнаються про мою роботу, я про проблеми, що турбують моїх виборців, і разом ми шукаємо шляхи виборців. Звісно проблем дуже багато, і один депутат, чи голова райдержадміністрації, сільський голова чи директор школи не можуть їх вирішити самотужки. Але разом, об’єднавши зусилля, ми можемо зробити багато корисного. За чотири роки моєї депутатської діяльності мені вдалося залучити на розвиток громади Носівщини. 25,8 млн. грн. За ці кошти зокрема закуплено медичне обладнання та велосипеди для районної лікарні та ФАПів,обладнання, музичні інструменти та сценічні костюми для будинків культури та клубів району,  комп`ютерна техніка для навчальних закладів, меблі та обладнання для дитячих садочків, проведено ремонти будинків культури та дитячих садків, встановлені автобусні зупинки, велопарковки та місця відпочинку, з’явилися 35 дитячих та спортивних майданчиків. Все це результат нашої спільної праці. Це те, що ми зробили для розвитку Носівщини. І я вдячний вам а співпрацю!”, — наголосив депутат під час зустрічі.

Олександр Кодола підкреслив, що усе вище згадане лише початок великого шляху, і подолати його небхідно заради майбутнього процвітання Носівщини. Заради нашого майбутнього. Адже девіз його команди “Творимо майбутнє разом!”

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли