В цей день українці вшановують мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету, і територіальної цілісності України.

Відзначення Дня Українського добровольця саме 14 березня обрано не випадково. Саме цього дня 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за територіальну цілісність України.

Шановні воїни! Вас називають справжніми українськими героями, бо ви першими стали на захист своєї країни.

Ви – герої, лицарі духу, добра та відданості, які не чекали винагороди за свою справу. Саме так вас оцінює український народ, який ви захищаєте з березня 2014 року.

Тисячі звичайних хлопців і дівчат, чоловіків і жінок, батків і матерів, покинувши власні домівки і звичне життя вийшли на майдани, висловлюючи протест проти антидержавної політики тодішньої влади. Пізніше ці хлопці й дівчата, чоловіки та жінки, матері та батьки зі зброєю в руках першими протистояли збройній російській агресії.

Завдяки їх мужності вдалося зупинити агресора і дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

Ми, українці, вдячні бійцям, які відіграли значну роль у військовому протистоянні на Сході країни. Бійцям, які пройшли пекло найтяжчих бойових операцій, для яких вогняний Донбас став останнім бойовим завданням. Пам'ять про них завжди жива.

До цього часу тривають бої за повне звільнення України, і ми знаємо, що знаходимось під щоденним захистом військовослужбовців.

Щиро вдячний вам, за те, що з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок.

Бажаю родинного щастя та злагоди, здоров’я, щастя.

І нехай нарешті завершиться війна та запанує мир на нашій українській землі.

З повагою,

міський голова Олександр Кодола