Таке рішення прийняв виконавчий комітет на позачерговому засіданні сьогодні, 8 квітня. Рішення означає дозвіл усім підприємствам, які організовують теплопостачання на території Ніжинської міської ОТГ, припинити подачу тепла у домівки ніжинців та місцевих установ.

Що стосується опалення комунального лікувально-профілактичного закладу "Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького», лікувально-профілактичного закладу «Ніжинський міський пологовий будинок» та Ніжинського дитячого будинку-інтернату, то його можуть продовжити за умови погіршенням погодних умов по замовленню керівників закладів відповідно до діючих норм та правил з 9 квітня 2019р.

Начальник У ЖКГ та Б Анатолій Кушніренко каже, що таке рішення дасть змогу економити кошти. За його словами, середньодобовий температурний режим відповідає всім вимогам по припиненню теплопостачання.

Перший заступник міського голови Григорій Олійник повідомив, що лист від ОДА, з рекомендацією завершити опалювальний період в Ніжинській міській ОТГ, надійшов до Ніжинської міськради ще в п'ятницю, 5 квітня.

Ольга Рогачова