Очолює вітчизняну делегацію, керівник групи міжпарламентських зв`язків з Латвійською Республікою Верховної Ради України, народний депутат Oleksandr Kodola. До складу української делегації входять Iryna Kudryk, директор Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Олександр Мельник (Alex Melnyk), радник з місцевих фінансів Чернігівського ЦРМС, керівники об'єднаних територіальних громад та сільські голови Чернігівщини. Візит відбувається за підтримки парламентських груп дружби України та Латвії, а також Почесного Консула Латвії в Чернігівській області Олени Вишнякової.

Учасники навчального візиту відвідали Сейм Латвії, Посольство України, а також планують здійснити поїздки до латвійських міст Лівані, Гулбене, Валка та Смілтене. Також в програмі візиту знайомство з кращими практиками сільськогосподарських підприємств та переробних та молочних кампаній.

Такий обмін досвідом став вже традиційним для наших країн, велику роль в цьому відіграють тісні зв'язки які налагодили між собою парламенти України та Латвії. Все це сприяє не тільки співпраці країн на міжнародному рівні, але й на рівні громад.

Джерело: Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування