Минулий тиждень видався для працівників комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” своєрідним випробуванням на витримку, точність та акуратність при виконанні робіт з видалення величезних дерев в умовах часткової відсутності вільного місця та підвищеної небезпеки.

На території кладовища “Центральне,” або ще як його називають “Троїцьке,” силами бригади пильщиків та працівників з благоустрою із залученням автокрану та автовишки проведено видалення трьох величезних ясенів та однієї туї. Перед спилюванням кожного дерева стовбури великих гілок спочатку фіксувались та страхувались за допомогою автокрану, а потім виконувалось, безпосередньо, саме спилювання кожної великої гілки. Потім кожна гілка обережно опускалась до дороги між секторами кладовища і у підвішеному стані поступово обпилювалась від дрібних гілок, а потім основний стовбур кряжувався.

Дрібні гілки акуратно збирали працівники з благоустрою та завантажували у ковші двох тракторів-навантажувачів, який обережно вивозив гілки за територію кладовища та завантажував їх до кузовів вантажної техніки для подальшого вивозу. Наразі дерева повністю видалено, а території проведення видалень старанно прибрано.

Унєніж