Переможці ІІ Всеукраїнського учнівського фестивалю-конкурсу виконавців творів українських композиторів завітали в гості до народного депутата України Олександра Кодоли у Верховну Раду України.

Конкурс відбувся нещодавно у Ніжині за підтримки Олександра Кодоли, і своєрідним подарунком від  нардепа стала екскурсія юних музикантів до найвищого законодавчого органу країни.

“Один із моїх принципів діяльності – це прозорість роботи і зворотній зв'язок із виборцями. Тому я із задоволенням запрошую своїх земляків, особливо молодь, до себе на роботу до Верховної Ради», — говорить Олександр Кодола.

За два з половиною роки депутатської каденції у Верховній Раді на запрошення народного депутата вже побували сотні земляків з Чернігівщини. На думку Олександра Кодоли, такі екскурсії дуже корисні не тільки для юного покоління, яке на власні очі бачить, як відбувається законотворення, як працює Парламент, але й, власне, для його роботи, як парламентаря.

“Коли я бачу, як загоряються очі у школярів і студентів, з яким захопленням і зацікавленням вони слухають, про історію Верховної Ради, про особливості роботи депутатів, розумію, що працюю недаремно. А особливо, під час таких зустрічей з талановитими, обдарованими дітьми, золотим культурним фондом нашої нації”, — наголошує депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли