Традиційно в середині травня в Ніжині вшановують талановитих дітей, якими гордиться усе місто. П’ять років поспіль Благодійний фонд “Копиця”, засновниками якого є відомі в місті підприємці та меценати — подружня пара Наталія та Анатолій Копиця, організовує і проводить в місті конкурс «Талант року». В ньому беруть участь діти та підлітки віком від 6 до 17 років, які стали переможцями й призерами олімпіад, змагань та конкурсів обласних, всеукраїнських та міжнародних рівнів, а також педагоги загальноосвітніх закладів міста.

Це свято талантів проводиться з метою підтримки обдарованих дітей та відзначення творчих досягнень педагогів і наставників Ніжина. От і сьогодні на сцені Ніжинського будинку культури отримали свої нагороди талановиті юні ніжинці та їх наставники, які стали переможцями конкурсу в різноманітних номінаціях.

До привітання та нагородження юних талантів долучився і народний депутат Олександр Кодола, який вручив нагороду в номінації “Гордість Ніжина” театру естрадної пісні “Віват”,під керівництвом Ніни Крутько. “Разом із засновниками фонду “Копиця” ми прагнемо, щоб у нашому рідному Ніжині робилося усе необхідне для підтримки і розвитку підростаючого покоління. Адже, найкращі інвестиції у майбутнє — інвестиції у наших дітей. І дуже приємно відчувати, що від твоєї праці, від докладених зусиль, є результат. Я щиро радий вручити нагороду в номінації “Гордість Ніжина” театру естрадної пісні “Віват”, який вже багато років очолює наша талановита, чудова і неповторна Ніна Крутько. “Vivat” без сумніву вартий такого визнання. Розповідати про усі досягнення цього непересічного колективу мабуть не має сенсу, адже всі, навіть далеко за межами Ніжина знають, яке чудове шоу створюють на сцені вихованці пані Ніни. Ці діти і їх наставник — справжня наша гордість!” — наголосив депутат у своєму виступі.

Всі номінанти конкурсу “Талант року” нагороджені дипломами та подарунками. Переможці — дипломами, статуетками, преміями. А урочисту святкову атмосферу для гостей та учасників створили своїми чудовим виступами кращі виконавці та творчі колективи міста.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли