До Дня знань 325 юних вихованців дитячої футбольної школи Ніжина отримали чудовий подарунок — сучасне футбольне міні-поле із штучним покриттям. Поле збудовано в рамках програми “Спортивний Ніжин — здорова нація” народного депутата України VIII скликання Олександра Кодоли за рахунок залучених ним коштів із державного бюджету. Вартість будівництва склала майже півтора мільйони гривень.

Депутат виконав свою обіцянку, яку він дав юним футболістам, їх батькам та усій громаді міста ще на початку цього року.

“Новий сучасний міні стадіон для наших маленьких чемпіонів відкрито. 325 маленьких футболістів Ніжинської дитячої футбольної школи тепер мають своє міні футбольне поле. 

А я виконав свою чергову обіцянку. Проект Спортивний Ніжин — здорова нація триває”.

написав депутат на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

В урочистостях з нагоди відкриття спортивного об’єкта взяли участь народний депутат України VIII скликання  Олександр Кодола, міський голова Ніжина Анатолій Лінник, почесний громадянин Ніжина. голова федерації футболу, депутат міської ради Володимир Мамедов.

Це вже друге футбольне міні-поле із штучним покриттям, збудоване за ініціативи Олександра Кодоли в Ніжині за останні два роки в рамках його програми “Спортивний Ніжин — здорова нація”.  Минулого року таке поле збудовано на стадіоні “Спартак”. Як відомо, під час депутатської каденції Олександр Кодола значну увагу приділяв розвитку фізичної культури і спорту в своєму окрузі. За цей час тільки на розвиток спортивної інфраструктури Ніжина було направлено 6,5 мільйонів гривень. В місті з’явилися 2 футбольних міні-поля із штучним покриттям, єдиний в області боксерський ринг під відкритим небом, сучасні спортивні майданчики. Також цього року за сприяння депутата ще одне футбольне поле із штучним покриттям з’явиться у Срібному.