Зустріч Юлії Тимошенко з херсонськими виборцями закінчилась гучним всеукраїнським скандалом. Політик прибула в місто для того, щоб закликати голосувати за кандидата від своєї партії. Однак увагу публіки та журналістів привернула не її мова, а туфлі.

1847495
Політик прийшла на захід, де більшість слухачів були пенсіонерами, в колекційних туфлях від Gucci. Самі розумієте, ціна на туфлі даного бренду досягає і тисячі доларів, однак ця модель відрізняється від всіх інших. Взуття, яке обрала для себе Юлія Володимирівна, зроблено зі зміїної шкіри. Звісно, що ціна на них захмарна. Однак, якщо вірити повідомленню херсонського журналу, Юлію Тимошенко це не бентежило.
Звичайний переліт від Києва до Херсону коштував їй 40 тисяч доларів США, так як перевізником вона обрала чартерний рейс GULFSTREAM G200.

1013053687
Відмітимо, що на заході лідер партії «Батьківщина» сама привернула увагу до своїх ніг. Під час звернення до людей вона вирішила зняти свої дорогі туфлі та стояла на сцені боса. Цей «трюк», як відзначили в мережі, вона вже використовувала на зустрічі в Чернігівській області. Людей обурив вибір даного взуття, за що вона стала героєм багатьох мемів в соціальних мережах.