У зв’язку з вибухами в Ічні, ніжинські школи №17, 16, 15, 9, 7, 3 призупинили навчальний процес. Сьогодні вони приймають евакуйованих. Про це редакції “ПравдаТУТ Ніжин” розповів очільник Управління освіти НМР Станіслав Крапив’янський.

“У 17 школу вже прибуло близько сорока евакуйованих жителів Ічнянщини (станом на 8 годину ранку)”, – каже Станіслав Крапив’янський. – Зараз на цю школу найбільше навантаження. Для інших шкіл рекомендація (за бажанням батьків): або діти залишаються вдома, якщо є необхідність; або йдуть на уроки в школи. Усі дитсадки працюють у звичному режимі”

Розгорнуті штаби чекають евакуйованих.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє про евакуацію близько 10 тисяч людей з Ічнянського району на Чернігівщині після того, як там вночі почали вибухати боєприпаси на військовому складі і почалася пожежа.

«О 03:40 9 жовтня до ДСНС надійшла інформація про пожежу та вибухи на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба у Ічнянському районі Чернігівської області. Територія 6 арсеналу становить близько 682,6 га, з них технічна територія – 402 га. Організовано евакуацію населення з зони можливого ураження. До евакуації залучено автотранспорт», – йдеться в повідомленні.

Площу пожежі у відомстві не уточнюють.

За даними ДСНС, о 04:22 був закритий повітряний простір у радіусі 30 кілометрів, рух залізничного й автомобільного транспорту призупинений.

Про причини вибухів і про постраждалих не повідомляють.

Джерело: nizhyn.pravdatut