Нерухомість — це та частина нашого життя, з якою стикається практично кожен з нас, принаймні, точно хотілося б зіткнутися. Хтось отримує в спадок квартиру, хтось купує будинок, а хтось орендує житло. І ось, якщо ви серед тих щасливчиків, у яких є зайва нерухомість, наприклад, квартира в Києві, то просто закрити її і не користуватися нею — це не найкраще рішення. Квартира може працювати на вас і заробляти гроші.

Як змусити квартиру працювати

Щоб квартира приносила дохід, її можна здавати в оренду. Існує оренда довгострокова і подобова. Довгострокова — це оренда для ледачих, точніше для тих, у кого немає часу і бажання займатися квартирою і щодня вирішувати купу питань. Цей вид оренди приносить менше клопоту, але і менше доходу. Більше доходу може принести подобова оренда, але для цього потрібно добре попрацювати. Доведеться вирішувати багато питань щодня.

Подобова оренда

Якщо ви обрали подобову оренду, то будьте готові до того, що вам потрібно буде попрацювати. Насамперед, необхідно вивчити ринок. Подивитися, що пропонують ваші потенційні конкуренти, а також вивчити попит, цінову політику. Після цього приступати до роботи. А робота полягає в тому, що потрібно спочатку привести квартиру в належний вигляд. Слід зробити ремонт, хоча б косметичний.

Якість ремонту залежить від того, яку квартиру плануєте зробити — економ, бізнес або елітну. Квартиру потрібно обладнати меблями і побутовою технікою. Неважливо, якого класу квартира, але має бути затишно і приємно. Після того, як квартира була підготовлена ​​до зустрічі гостей, потрібно визначити вартість орендної плати. Неправильна ціна запросто розвалить весь ваш маленький бізнес ще на самому початку, тому встановлюйте адекватні ціни. Визначити їх можна, подивившись аналогічні пропозиції в вашому районі на порталі Vlasne.ua. Тепер, коли все готово, справа залишилася за малим — клієнти.

Пошук клієнтів

Після того, як Ви підготували житло, потрібно заселити його, знайти клієнтів. Це тільки здається, що хороша квартира не буде простоювати і клієнти будуть завжди, але це не так. Пропозицій на ринку багато і потрібно донести інформацію про свою нерухомість до потенційних клієнтів.

Потрібно залучити до себе увагу. Пошук клієнтів це головне завдання, тому що чим більше простоїв, тим менше заробіток. Десятки тисяч господарів щодня шукають клієнтів на подобовому порталі Vlasne.ua. Це сайт, який спеціалізується саме на подобовій нерухомості і пропонує вигідні умови власникам якісних квартир. На порталі дуже хороша програма лояльності. Все дуже зручно і продумано. Сайт має спеціальну систему, яка забезпечує безпеку обом сторонам при бронюванні житла. Є можливість спілкуватися безпосередньо з клієнтами. З Vlasne.ua немає необхідності завжди бути онлайн, оскільки портал повідомить вам про запити і бронювання. З порталом завжди дуже легко вести свій маленький бізнес і перетворити його на великий і прибутковий бізнес-проект.