Старі посвідчення залишаться дійсними і не підлягають заміні, аджезакон не має зворотної дії в часі.

61_main_new.1485639429

Керівник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій роз'яснив ситуацію зможливу регулярну заміну прав, передає AUTO-Consulting.

За його словами, всі зміни поки знаходяться на стадії розробки і поправки в закон «Про дорожній рух» будуть вноситися тільки після громадського обговорення.

Як зазначив Криклій, законопроект буде поданий до Верховної Ради в другій половині 2017 року. За планами МВС, водійські права категорії В необхідно буде міняти раз в 15 років, а категорії C і D – раз в 5 років.

Заміна прав буде супроводжуватися медичним оглядом. Можлива здача іспитів для підтвердження навичок поки під питанням і розглядається тільки для категорій C і D (комерційного транспорту).

Також потрібно врахувати, що закон не має зворотної дії в часі. Тобто, водійські посвідчення, отримані до набрання чинності нових правил, будуть діяти 30, 50 років або безстроково.

Крім того, Криклій стверджує, що в недалекому майбутньому буде створено електронний реєстр медичних довідок. Зміниться і система отримання прав – будуть введені нові екзаменаційні квитки.

Нагадаємо, раніше в МВС анонсували можливі зміни в закон «Про дорожній рух»

Джерело: http://ukr.segodnya.ua/