18 серпня в рамках еко-челенджу «Полювання на пластик», який мандрує Чернігівщиною, відбулось таке еко-пошукове дійство і в Ніжині!
Прийняли естафету ГО «Лабораторія Ініціативної Молоді» та Молодіжний центр від Городнянських активістів з ГММГО «НЗУМ». Започаткована акція нашими друзями з Корюківки КМГО «Альтернатива».
На полювання зійшлось народу зовсім небагато, але вони зробили неможливе! – 8 активістів Молодіжного центру, ГО «ЛІМ», Ліги старшокласників, Молодіжної ради та Медичного коледжу за 2 години зібрали 47 кг пластику, полюючи на нього в районах Мигалівка, Ніфар, Механічний з-д, Комунальний ринок, Набережна Остра, Графський парк, НДУ імені Миколи Гоголя, Липіврізька, Цегляний завод!
Головним спонсором нашого еко-змагання став фітнес-центр «Legion gym» (Вадим та Юлія Пустовіт), а це означає, що команда переможців отримала безкоштовні абонементи на тренування в такому крутому залі!
Ну і звичайно, ніхто не залишився поза увагою — абсолютно на всіх учасників чекали чай та кава зі смаколиками в затишному Молодіжному центрі після виснажливих еко-перегонів!
Наступними полюватимуть на пластик в Прилуках — виклик прийняв Михайло Волошин та Молодіжна платформа Прилук «Think about».
Робімо Чернігівщину чистішою та екосвідомою!

Анжела Тимченко, директор Ніжинського Молодіжного центру

Джерело: сайт My Nizhynhttp://www.mynizhyn.com/news/misto-i-region/13003-jak-u-nizhini-molod-polyuvala-na-plastik-foto.html