Міністр освіти й науки Сергій Шкарлет розповів, як працюватимуть школи після завершення «січневого» локдауну. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «Україна 24», написали на сайті Чeline.

Міністр наголосив, що діятиме адаптивний карантин до 28 лютого.

Тобто установи освіти виходитимуть на навчання, залежно від рівня епідемічної ситуації в регіоні. У Міністерстві освіти й науки сподіваються, що значна частина шкіл в Україні повернеться до нормального навчання. Втім, буде й змішана форма навчання, яка залежатиме від рівня захворюваності. «Змішана – це якщо в класі понад 50% дітей захворіли, то вони переходять на самоізоляцію і дистанційний режим», – зазначив міністр.

За його словами, багато місцевих органів погодили ситуацію, коли деякі предмети викладатимуть дистанційно, а інші – у звичайному режимі. Так, фізкультура, образотворче мистецтво, трудове навчання можуть проводити онлайн.

Шкарлет розповів, що у МОН розраховували, що локдаун завершиться 25 січня, попри те, що карантинні обмеження встановлює Міністерство охорони здоров’я. Також МОН вивчає можливість повернення учнів молодших класів до очного навчання.