Незважаючи на весь бруд, що ллється з вуст чи з під пальців, які старанно виводять кожну букву на клавіатурі комп’ютера деякі жителі Ніжина, комунальники КП “ВУКГ” продовжують старанно і якісно очищати місто від наслідків снігопадів.1-1-6

Працює 5 одиниць спецтехніки: автогрейдер, КРАЗ, поливомийка, трактор Т-150 та автомобіль – “піскорострушувач”. На тротуарах, перехрестях працює трактор Т-25. Водії та помічники працюють практично на знос іноді по декілька діб, а додому повертаються щоб трохи поспати, відпочити і знову “в бій!”. Для розчищення проїжджої частини міста залучається техніка інших підприємств та приватних осіб.

У першу чергу розчищаються проїзди по всім маршрутам громадського автотранспорту, під’їзди до кладовищ та центральні вулиці міста.

Перелік вулиць, що очищаються в першу чергу: Б. Шлях, Космонавтів, Московська, Набережна, Шевченка, Прилуцька, Липіврізька, Березанська, Л.Толстого, Журавська, Покровська, Василівська, Шекерогринівська,Ващенка, Незалежності, Корчагіна, Кунашівська, Овдіївська, Челюскіна, Мигалівська, Франка, Шепелівська, Пушкіна, Бобрицька, Воздвиженська, Носовський Шлях, Чернігівська, набережна Вороб’ївська, Кушакевичів, Б. Хмельницького, Озерна, Синяківська, Батюка, Широкомагерська, Яворського, площі Франка і Гоголя.

На тротуарах, пішохідних вулицях, пішохідних переходах та зупинках громадського транспорту працюють прибиральники, які вручну звільняють громадські об’єкти від снігу та льоду.

За матеріалами Унєніж