Ні з Києва, ні в Київ. На півгодини зупинився рух автотранспорту на автотрасі М 01. В селі Кіпті Козелецького району утворився своєрідний транспортний корок. В рамках Всеукраїнської попереджувальної акції агровиробники перекрили дорогу, бо вважають, що лише в такий спосіб держава почує про їх проблеми.56c2e6bb443bf

Восени в аграріїв багато клопоту: зібрати урожай з полів, переробити його, а також посіяти озимину на наступний рік. Але сьогодні вони не в полі, вони зібралися в Кіптях Козелецького району. В рамках Всеукраїнського попереджувального страйку агровиробники з Бахмацького, Борзнянського, Бобровицього, Куликівського, Ніжинського, Коропсього, Варвинського та Чернігівського районів перекрили міжнародну трасу Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Одна з головних причин, що вивела людей на акцію протесту — завершення мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Втім, на Чернігівщині акція протесту тривала недовго та була й не надто велелюдною, бо ж переважна частина аграріїв цей день провели у столиці під стінами Верховної Ради.

cntime.cn.ua